17. 11. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností.. Denní teploty 5 až 9°C. Noční teploty 1 až -3°C.

V současné době je ve škole pět ročníků spojených ve třech třídách, pedagogický sbor tvoří tři kvalifikované učitelky jedna školní asistentka a dvě vychovatelky školní družiny.

Školní družina má vzhledem k počtu žáků ve škole dvě oddělení s kapacitou 50 dětí.

Od školního roku 2016/2017 ve škole působí i tři asistentky pedagoga pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a žáky nadané.

V roce 2016 škola získala mezinárodní titul Ekoškola.

K výuce kromě školní budovy využíváme i školní hřiště, zahradu, venkovní učebnu v přírodě a přírodovědně i historicky zajímavé okolí naší školy.

Škola nemá vlastní školní kuchyň, na obědy chodíme do sousední mateřské školy, kde máme k dispozici vlastní jídelnu.

Žákům kromě klasického vzdělávání a výchovy nabízíme všestranný rozvoj prostřednictvím zájmových kroužků, mimoškolních aktivit a  celoškolních projektů zaměřených na různé oblasti reálného života.

Podporujeme zdravý životní styl a zdravou výživu, jsme zapojeni do projektů Ovoce do škol a Školní mléko.

Společně se žáky se snažíme snížit ekologický dopad školy a našeho jednání na životní prostředí, posilujeme pozitivní vztah žáků k prostředí ve škole i jejím okolí, chceme jej zlepšovat a měnit, aby bylo  příjemné a ekologické. Jsme zapojeni do projektu Recyklohraní a Clean up the world.

Třídní učitelé:

Mgr. Erika Hovorková

Mgr. Hana Vrtělková

Mgr. Alena Kaĺavská

Vedoucí vychovatelka školní družiny:

Drahomíra Havlíková

Vychovatelka školní družiny: