22. 2. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 700m srážky sněhové, k večeru ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty -4 až -8°C.

Informace k plaveckému kurzu

Vážení rodiče!

Výuka školního plavání  je dle školního vzdělávacího programu pro všechny zdravotně způsobilé děti naší školy povinná, a to v trvání 10 lekcí (20 hodin) ve 3. a 4.  ročníku (celkem 40 hodin).

Proto prosíme o sdělení závažných důvodů, proč se Váš /Vaše   syn/dcera  nezúčastní plaveckého výcviku pořádaného naší školou, který bude probíhat na jaře 2019 pro žáky 3. a 4. ročníku.

Za závažné důvody lze považovat špatný zdravotní stav žáka, který trpí např. astmatem,   epilepsií, ekzémy apod. a tento zdravotní stav  potvrdí lékař.

V letošním školním roce bude plavecký kurz probíhat v bazénu v Tachově.

Na plavecký výcvik žáků  rodiče v letošním roce díky dotačnímu programu MŠMT finančně nepřispívají.