23. 5. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky, na V a SV zpočátku až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Informace k plaveckému kurzu

Vážení rodiče!

Výuka školního plavání  je dle školního vzdělávacího programu pro všechny zdravotně způsobilé děti naší školy povinná, a to v trvání 10 lekcí (20 hodin) ve 3. a 4.  ročníku (celkem 40 hodin).

Proto prosíme o sdělení závažných důvodů, proč se Váš /Vaše   syn/dcera  nezúčastní plaveckého výcviku pořádaného naší školou, který bude probíhat od 27.3. 2019 pro žáky 3. a 4. ročníku.

Za závažné důvody lze považovat špatný zdravotní stav žáka, který trpí např. astmatem,   epilepsií, ekzémy apod. a tento zdravotní stav  potvrdí lékař.

V letošním školním roce bude plavecký kurz probíhat v plaveckém bazénu v Tachově.

Na plavecký výcvik žáků  rodiče v letošním roce díky dotačnímu programu MŠMT finančně nepřispívají.