15. 10. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 11 až 7°C.

Naše škola se do tohoto programu přihlásila  poprvé v roce 2014 s projektem "Zvýšení kvality výuky anglického jazyka" a byl jí poskytnut grant na klíčovou akci KA 1 - Vzdělávací mobilita jednotlivců, což umožní účast učitele anglického jazyka na jazykově - metodickém kurzu ve Velké Británii.

Cílem tohoto projektu je zvýšit  jazykovou i metodickou úroveň a kompetence učitele anglického jazyka, navázání kontaktů s rodilými mluvčími a pedagogy z ostatních zemí pro možnou budoucí mezinárodní spolupráci. Nové informace, znalosti, zkušenosti, metody, přístupy, nápady a aktivity se stanou podnětným příkladem pro ostatní pedagogy školy, důležité je rovněž  následné sdílení a výměna zkušeností, které budou využity při vyučování i v rámci mimoškolních a zájmových aktivit. Poznávání reálného života, zvyků, historie, kultury, přírody a životního stylu v rámci zahraničního kurzu bude inspirací a motivací nejen pro pedagogy, ale i pro žáky školy k jejich osobnímu rozvoji v oblasti cizích jazyků a pomůže k naplnění cílů vytčených ve školním vzdělávacím programu pro oblast multikulturní výchovy a na budoucí zapojení školy do projektu Comenius a aktivity eTwinning.