22. 2. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 700m srážky sněhové, k večeru ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty -4 až -8°C.

Jazykový a metodický kurz ve Velké Británii se konal v městě Exeter na jihozápadě Anglie a zúčastnila se ho učitelka anglického jazyka v rámci mobility KA 1 finančně podpořené z mezinárodního programu Erasmus+.

Kurz pořádala škola International Projects Centre Exeter ve dnech 28.9. - 11.10.2014 a byl zaměřen na rozvoj plynulé komunikace v anglickém jazyce na 1. stupni základní školy (Developing Oral Fluency in the Primary English Language Classroom). Kurz byl zaměřen na osobní jazykový rozvoj a praktické nápady pro využití při vyučování a obsahoval celkem 35 hodin klasické výuky ve třídě, 2,5 h přípravy na micro-teching a 15 hodin exkurzí s průvodcem na zajímavá kulturní a historická místa JV Anglie.