22. 2. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 700m srážky sněhové, k večeru ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty -4 až -8°C.

Projektový záměr dotačního programu OPVK "EU peníze školám" - 2015 - "Inspirace v zahraničí"

rozvoj čtenářství a čtenářské gramotnosti, výuka cizích jazyků a podpora výuky matematiky, přírodovědných a technických oborů

Škola bude reralizovat celkem tři ze čtyř možných šablon:

1. Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti - výstupem šablony bude nákup 100 ks knih, elektronických čteček a odborné literatury pro pedagogy, vytvoření dvou ročních tematických plánů obsahujících po deseti čtenářských dílnách a jejich ověření ve výuce, odborné proškolení pedagogů. Do projektu budou začleněny žáci 1. - 3. ročníku pod vedením Mgr. Vrtělkové a Mgr. Kaĺavské.

2. Zahraniční jazykový kurz pro učitele - realizován bude 14ti denní intenzivní jazykový kurz angličtiny v prestižní EC School St'Julians na Maltě

3. Stínování (shadowing) pro pedagogy cizích jazyků, matematiky, přírodovědných a technických předmětů v zahraničí - realizováno bude celkem 6 týdenních odborných stáží se zaměřením na matematiku, přírodovědu, anglický jazyk a ICT - dvě na Slovensku a čtyři v Německu