22. 2. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 700m srážky sněhové, k večeru ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty -4 až -8°C.

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Recyklohraní rozvíjí vztah dětí k životnímu prostředí formou tematických her, praktických činností, kvízů a menších projektů, ale také přímou účastí dětí na sběru použitých baterií a vysloužilého drobného elektrozařízení. Za plnění úkolů a sběr získávají školy body, které si pak mohou ve speciálním internetovém katalogu vyměnit za různé odměny, charakteru výtvarných či sportovních potřeb, her, školních pomůcek, nebo také vstupenek do divadel, kin a zoo.

Více na: http://www.recyklohrani.cz/cs/

r