8. 12. 2022

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Přehrát/ZastavitDalší

1. projekt  (Šablony I)

"Vzdělání otvírá mysl "

REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU:   CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004875

je spolufinancován Evropskou unií.

Podpora rozvoje čtenářské a matematické gramotnosti, kvalitnější vzdělávání dětí a žáků ohrožených školním neúspěchem a podpora společného vzdělávání. Podpora osobnostního a sociálního rozvoje pedagogů, sdílení zkušeností a personální podpora škol.

2. projekt (Šablony II)

"Schopnosti, možnosti, příležitosti"

REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0013238

je spolufinancován Evropskou unií.

Podpora společného vzdělávání, nových metod ve výuce, osobnostně profesního rozvoje pedagogů (supervize/mentoring/koučink), spolupráce s rodiči a veřejností, propojení teoretické výuky s praxí, zapojení odborníků do výuky.

3. projekt (Šablony III)

"Interaktivní vzdělávání"

Registrační číslo projektu dle MS2014+: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0021334

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí/žáků/účastníků, podpora extrakurikulárních/rozvojových aktivit, aktivity rozvíjející ICT, spolupráce s rodiči dětí/žáků/účastníků, spolupráce s veřejností.

EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy

OP Výzkum, vývoj a vzdělávání